Zasady rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2017/2018

Jesteś tu: Strona główna » Zasady rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2017/2018

Lista dzieci przyjętych do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej  w Nieradzie

na rok szkolny 2017/2018 – postępowanie uzupełniające.

 

ROCZNIK 2013

  1. Chodyna Nadia

 

ROCZNIK 2014

  1. Grzyb Laura
  2. Kajdana Wojciech
  3. Ociepa Zofia

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Nieradzie

na rok szkolny 2017/2018 – postępowanie uzupełniające.

 

ROCZNIK 2013

  1. Chodyna Nadia

 

ROCZNIK 2014

  1. Grzyb Laura
  2. Kajdana Wojciech
  3. Ociepa Zofia

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego

 na rok szkolny 2017/2018

 

ROCZNIK 2011

  1. Dróżdż Alan
  2. Grzyb Marcelina
  3. Janusz Franciszek
  4. Kłos Tymoteusz
  5. Ligus Marika
  6. Lyska Daniel
  7. Małczak Igor
  8. Nowak Maria
  9. Purgal Olaf

10. Turek Antoni

11.Żurek Julia

 

ROCZNIK 2012

1. Bednarski Dominik 

2. Caban Julia

3. Chudzicka Lena

4. Cierpiał Kacper 

5. Gorgól Daniel

6. Górniak Amelia

7. Jabłoński Filip

8. Jadczyk Jakub

9.  Junak Ada

10. Kluba Agata

11. Rak Wiktoria

12. Sirek Maja

13. Strzelecka Lena

14. Wawrzak Amelia 

15. Wawrzyńczak Gabriel

16. Zasada Norbert

17. Zych Hubert


ROCZNIK 2013

  1. Baran Wojciech
  2. Borkowski Oliwier
  3. Brzozowski Wojciech  
  4. Czerwik Monika
  5. Jarząb Daniel
  6. Jędryka Oliwier
  7.  Kierasiński Stanisław
  8.  Mrozek Zuzanna
  9.  Nienartowicz Hanna  

10. Pijet Oliwier 

11.Rychlak Gabriela

12. Sirek Julia

13. Sirek Mikołaj

14.Sobala Szymon

15. Sobczyk Oskar 

16. Stolarczyk Hanna

17.Szoska Julia

18.Wawrzyńczak Lilianna

19.Zając Mateusz

ROCZNIK 2014

  1. Będuch Amelia
  2. Buła Milan
  3. Cierpiał Wioletta
  4. Gorgól Julia
  5. Jabłko Tola
  6. Jabłoński Piotr
  7. Kaźmierczak Aleksander
  8. Kleszcz Szymon
  9. Kulawik Magdalena

10.Małczak Mikołaj

11.Marczak Kamil

12.Matysiak Miłosz

13.Minkina Agata

14.Nowak Nadia

15.Ociepa Kuba

16.Skupień Oskar

17.Strzelecka Wiktoria

18.Szyja Agata

ROCZNIK 2015

  1. Krawczyk Ignacy
  2. Rak Kinga
  3. Strzelecki Kajetan

Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

 na rok szkolny 2017/2018


ROCZNIK 2011

  1. Dróżdż Alan
  2. Grzyb Marcelina
  3. Janusz Franciszek
  4. Kłos Tymoteusz
  5. Ligus Marika
  6. Lyska Daniel
  7. Małczak Igor
  8. Nowak Maria
  9. Purgal Olaf
  10.  Turek Antoni
  11. Żurek Julia

 

ROCZNIK 2012

1. Bednarski Dominik 

2. Caban Julia

3. Chudzicka Lena

4. Cierpiał Kacper 

5. Gorgól Daniel

6. Górniak Amelia

7. Jabłoński Filip

8. Jadczyk Jakub

9.  Junak Ada

10. Kluba Agata

11. Rak Wiktoria

12. Sirek Maja

13. Strzelecka Lena

14. Wawrzak Amelia 

15. Wawrzyńczak Gabriel

16. Zasada Norbert

17. Zych Hubert


ROCZNIK 2013

  1. Baran Wojciech
  2. Borkowski Oliwier
  3. Brzozowski Wojciech  
  4. Czerwik Monika
  5. Jarząb Daniel
  6. Jędryka Oliwier
  7.  Kierasiński Stanisław
  8.  Mrozek Zuzanna
  9.  Nienartowicz Hanna  

10. Pijet Oliwier 

11.Rychlak Gabriela

12. Sirek Julia

13. Sirek Mikołaj

14.Sobala Szymon

15. Sobczyk Oskar 

16. Stolarczyk Hanna

17.Szoska Julia

18.Wawrzyńczak Lilianna

19.Zając Mateusz


ROCZNIK 2014

  1. Będuch Amelia
  2. Buła Milan
  3. Cierpiał Wioletta
  4. Gorgól Julia
  5. Jabłko Tola
  6. Jabłoński Piotr
  7. Kaźmierczak Aleksander
  8. Kleszcz Szymon
  9. Kulawik Magdalena

10.Małczak Mikołaj

11.Marczak Kamil

12.Matysiak Miłosz

13.Minkina Agata

14.Nowak Nadia

15.Ociepa Kuba

16.Skupień Oskar

17.Strzelecka Wiktoria

18.Szyja Agata


ROCZNIK 2015

  1. Krawczyk Ignacy
  2. Rak Kinga
  3. Strzelecki Kajetan