KLASA III ZDOBYŁA PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO!

W dniu 20.03.2024r. w Kamienicy Polskiej odbył się  XVIII Turniej Gier i Zabaw dla dzieci Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Częstochowskiego, którego organizatorami byli Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kamienicy Polskiej i Wójt Gminy Kamienica Polska oraz współorganizatorem Starostwo Powiatowe w Częstochowie. Nad organizacją i przebiegiem turnieju czuwał pan Tomasz Morzyk. W turnieju wzięło udział 6 drużyn z powiatu częstochowskiego.W tych zawodach dominowała dobra zabawa ,radość dzieci, rywalizacja a wszystkie konkurencje odbywały się w atmosferze gry fair play. Uczniowie klasy III godnie reprezentowali naszą szkołę i zajęli I miejsce. Otrzymali Dyplom i PUCHAR STAROSTY CZĘSTOCHOWSKIEGO. Wielkie gratulacje!

Anna Mrozek