Świąteczny nadszedł czas...

Dnia 21 grudnia 2018r. odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Dyrektor szkoły Bożena Turek serdecznie powitała przybyłych na uroczystość gości - ks. Marka Włoch, przewodniczącą Rady Rodziców Izabelę Turek, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów klas I-VIII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich chór szkolny, który pod batutą Pani Doroty Wiśniewskiej wykonał kolędy i pastorałki. Wsłuchując się w kolędę "Wśród nocnej ciszy" na scenę wkroczyły dzieci  z grupy 5,6-latków wraz z rodzicami. W ich wykonaniu obejrzeliśmy przedstawienie "W ubogiej stajence". Pani dyrektor oraz przewodnicząca Rady Rodziców  złożyły najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły wręczyła nagrody laureatom  Szkolnego konkursu plastycznego na kartkę świąteczną, który zorganizowała Pani Edyta Kundzicz, nauczyciel plastyki oraz ogłosiła, że  laureatami  XVII Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „ANIOŁ" zostali: Julia Szoska z grupy 4,5-latków oraz Szymon Lesiński z klasy V. Uczniowie naszej szkoły byli także laureatami XIV Konkursu Plastycznego „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA” oraz XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Tradycyjne Ozdoby Choinkowe”.

Uroczystość szkolna przygotowana została przez Panie: Dorotę Wiśniewską, Marzenę Sapalską oraz Katarzynę Huras.